Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

FLVČ

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – DDM Liberec 18:3 (9:2, 7:1, 2:0 – ukončeno 4:56 před koncem), Lukáš Zvěřina 5, Martin Grunt 4, Vojtěch Rejzek 3, Adam Bárta 2, Jan Štolovský 2, Ondřej Pilař, Richard Sladký.

Začali jsme výborně, soupeře přehrávali a často stříleli. Liberec skóroval až v okamžiku, kdy jsme vedli 7:0. Také ve druhé třetině jsme pokračovali v dobrém výkonu. Poslední třetinu byla jen otázkou času, kdy skóre naroste na rozdíl patnácti gólů (tehdy zápas končí). Stalo se tak po pěti minutách a čtyřech vteřinách hry.

ZŠ Dolní Bousov – SCP Český Dub 14:13 po samostatných nájezdech (3:4, 6:2, 4:7 – nájezdy 3:2), Martin Grunt 4, Jan Štolovský 4, Lukáš Zvěřina 2, Lukáš Olbrich 2, Ondřej Pilař, rozhodující nájezd Adam Bárta.

Soupeř náš předčil vzrůstem, což na malém hřišti byla jeho velká výhoda. Především jsme nedokázali ubránit jeho dva hráče – Šember nám dal 9 gólů po devíti přihrávkách Švarce …. Začali jsme s respektem a dělali zbytečné chyby. Proto jsme prohrávali 0:3. Podařilo se nám vyrovnat, ale třetinu vyhrál Dub. Ve druhé třetině jsme výrazně zlepšili hru a vedli jsme po ní 9:6. Hráči si asi mysleli, že už jsou vítězi a soupeř v krátké chvilce vyrovnal a šel do vedení. Tři minuty před koncem vedl o tři góly 13:10. To už jsme hráli bez Lukáše Zvěřiny, který v polovině třetiny musel odstoupit pro zranění nohy. Přesto jsme se vzchopili, dokázali vyrovnat a měli smůlu, když jsme nastřelili břevno a několik střel šlo těsně vedle tyčky. Podruhé došlo proti Českému Dubu na nájezdy. Soupeř začínal a dal. Lukáš Olbrich vyrovnal. Soupeř opět dal, opět vyrovnal Jan Štolovský. Třetí nájezd soupeře skončil vedle a o naší výhře rozhodl Adam Bárta.

Sestava: Lukáš Semecký – Lukáš Zvěřina, Ondřej Svoboda – Adam Bárta, Ondřej Pilař (obrany) – Richard Sladký, Jan Štolovský – Vojtěch Rejzek, Martin Grunt – Lukáš Olbrich, Pavel Skála (útoky). Vedoucí týmu: Jiří Pilař.

Ostatní výsledky: SK Hodkovice – TJ Sokol Hodkovice 2:11, DDM Liberec – SK Hodkovice 9:8 po nájezdech, TJ Sokol Hodkovice – SCP Český Dub 8:3.

Pořadí: 1. ZŠ Dolní Bousov – 22 bodů, skóre 73:27. 2. SCP Český Dub – 20 bodů, skóre 69:26. 3. TJ Sokol Hodkovice – 9 bodů, skóre 34:30. 4. DDM Liberec – 8 bodů, skóre 26:61. 5. SK Hodkovice – 1 bod, skóre 17:65.

Do konce soupeře zbývají ještě dva turnaje. V sobotu 10. 2. 2018 se hraje v Osečné (nás čekají TJ Sokol Hodkovice a SK Hodkovice). Poslední turnaj bude v neděli 18. 3. 2018 v Liberci (zde budeme hrát s Libercem a s Českým Dubem).