Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – Osečná 1:5 (0:1, 1:3, 0:1), V. Pilař.

Vyrovnaný zápas, ale soupeř byl mnohem produktivnější v koncovce.

ZŠ Dolní Bousov – Český Dub 5:4 (2:0, 0:3, 3:1), Žáček 2, Bárta 2, Račko.

Soupeři jsme vděčili za zajištění prvního místa (porazil předtím Liberec), přesto jsme chtěli vyhrát. Zaskočili jsme ho v úvodu zápasu dvěma rychlými góly, ale ve druhé třetině se situace opakovala v obráceném provedení. Český Dub skóroval třikrát a ujal se vedení. Ve závěrečné třetině jsme stáhli sestavu na sedm fyzicky nejzdatnějších a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Sestava: Miroslav Buriánek – Milan Žáček, Michal Žapka – Lucie Hercíková, Simona Ružanská – Václav Pilař, Petr Bartoň, Matěj Říha – Adam Bárta, Pavel Račko, Ondřej Pilař – Jan Štolovský, Vojtěch Rejzek, Martin Grunt. Vedoucí týmu Jiří Pilař.

Ostatní výsledky: Liberec – Český Dub 5:10, Hodkovice – Liberec 3:15, Hodkovice – Osečná 6:7.

Závěrečná tabulka: 1. ZŠ Dolní Bousov – 30 bodů, skóre 78:44. 2. DDM Liberec – 27 bodů, skóre 121:58. 3. ZŠ Osečná – 18 bodů, skóre 74:94. 4. SCP Český Dub – 15 bodů, skóre 83:82. 5. SK Hodkovice – 0 bodů, skóre 25:103.

Po skončení turnaje bylo vyhlášení výsledků, předání pohárů, medailí a cen. Nejlepším hráčem Dolního Bousova byl vyhlášen Václav Pilař.