Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – Osečná 5:6 po nájezdech, Koliáš 2, Zvěřina 2, Zoufalý. Vyrovnané utkání, v němž jsme soupeři zbytečnými chybami nabízeli možnosti střílet góly. Dvě minuty před koncem jsme vedli 5:4, ale další chyba při bránění umožnila soupeři vyrovnat. V nájezdech jsme uspěli pouze jednou ze tří možností, zatímco soupeř dvakrát.

ZŠ Dolní Bousov – Liberec 17:2, Zvěřina 6, Koliáš 5, Kynčl 2, Zoufalý 2, Černohorský, Kryštofek. Liberec předtím odehrál vyrovnané utkání s Dubem, když vyhrál 1:0 poločas. My jsme mu ale nedali šanci a nastříleli mu sedmnáct branek.

ZŠ Dolní Bousov – Český Dub 5:2, Koliáš 3, Zvěřina, Pilař. Soupeř předtím prohrál o gól s Osečnou, když dlouho sahal po vítězství. Ujali jsme se vedení 2:0, ale po poločase jsme dvěma chybami nabídli vyrovnání. Naštěstí jsme opět zabrali a třemi góly rozhodli o výhře a celkovém druhém místě.

Sestava: Vojtěch Karn – Jan Kryštofek, Šimon Vynikal, Filip Koliáš, David Zvěřina, Lukáš Oudrnický – Josef Gabaš, Jakub Černohorský, David Zoufalý, Přemysl Kynčl, Štěpán Pilař. Vedoucí družstva Tomáš Zvěřina. Rozhodčí: Zuzana Nocarová, Miloslav Ječný. Časomíra, zapisovatelé: Tomáš Folprecht, Pavel Zoufalý, Lukáš Olbrich.

Ostatní zápasy: Liberec – Český Dub 2:6 (první půli vyhrál Liberec 1:0, pak se Dub střelecky prosadil), Český Dub – Osečná 5:6 (Osečná brzy vedla 3:0, Dub vyrovnal a ujal se vedení, ale přišel o něj a dvě minuty před koncem chybou umožnil Osečné výhru), Osečná – Liberec 12:7 (v prvních dvou zápasech dal Liberec čtyři góly, teď sedm. Osečné už docházely síly).

Pořadí: 1. ZŠ Osečná – 8 bodů, skóre 24:17. 2. ZŠ Dolní Bousov – 7 bodů, skóre 27:10. 3. SCP Český Dub – 3 body, skóre 13:13. 4. DDM Liberec – 0 bodů, skóre 11:35.

Poslední turnaj elévů se bude hrát 13. května 2018 v Liberci (1+3).