Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal druháci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – ZŠ Sobotka 10:18 (0:7, 4:6, 6:5), Niems 3, Hozák 2, Veselý 2, Lorenc, Pastorek, Janoušek.

Soupeř chtěl hrát na malém hřišti se třemi hráči, což pro nás bylo hodně nezvyklé. A v první třetině jsme se s tím vůbec nedokázali vyrovnat. Dělali jsme spoustu chyb, které soupeř trestal. A před soboteckou brankou jsme byli nedůrazní, takže nebylo divu, že skóre po první třetině bylo 0:7. Ve druhé třetině jsme se zlepšili, přesto jsme ji o dvě branky prohráli. Zlepšení pokračovalo i ve třetí třetině, kterou jsme dokázali vyhrát. Bylo to především zásluhou zlepšeného pohybu a přesnější střelby.

Sestava: Vít Noha – Patrik Niems, Adam Lorenc, Tomáš Hozák – Jakub Pastorek, Marek Veselý, Šimon Keller – Šimon Janoušek, Filip Strnad, Peter Slobodník. Rozhodčí: Miloslav Ječný. Časomíra, zapisovatel: Tomáš Folprecht.