Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – DDM Liberec 9:7 (4:3, 3:2, 2:2), Zmatlík 5, L. Zvěřina 2, Bárta, Jahoda.

V průběhu první třetiny jsme vedli 4:1, pak přišly zbytečné chyby a soupeř snížil na 4:3. Odskočili jsme na 5:3, pak nechali Liberec vyrovnat. Do konce třetiny Zmatlík dvěma trefami zajistil naše vedení, které jsme již ve třetí třetině udrželi.

ZŠ Dolní Bousov – SCP Český Dub 10:5 (3:2, 3:0, 5:3), Zmatlík 6, L. Zvěřina 2, O. Pilař 2.

Těžký soupeř, fyzicky zdatný, často hrající nečistě. Dostali jsme gól hned v úvodu a poprvé a naposled jsme prohrávali. Pak předvedl střelecký koncert Jirka Zmatlík, který dal našich šest branek v řadě a po dvou třetinách nám zajistil vedení 6:2. Proto ho soupeř začal bránit dvěma hráči všemi možnými prostředky. Uvolnil se tak prostor pro ostatní. V úvodu poslední třetiny Pilař a Zvěřina zvýšili na 8:2, ale pak jsme začali dělat mnoho chyb a umožnili Dubu třemi brankami snížit na 8:5. Poslední slovo ale měli opět Pilař a Zvěřina.

Sestava: Miroslav Buriánek – Lucie Hercíková, Simona Ružanská, Adam Bárta, Lukáš Jahoda, Lukáš Zvěřina, Ondřej Pilař, Jiří Zmatlík. Druhý zápas Simona Bůžková. Vedoucí družstva Petr Ružanský, Tomáš Zvěřina (jen první zápas).

Ostatní Výsledky: Benátky – Český Dub 2:8, Hodkovice – Liberec 4:9, Benátky – Hodkovice 5:2.

Tabulka:

1. ZŠ Dolní Bousov    2   2   0   0     19:12     6 bodů

2. Liberec                    2   1   0   1     16:13     3

3. Český Dub               2   1   0   1     13:12     3

4. Benátky                   2   1   0   1      7:10       3

5. Hodkovice               2   0   0   2       6:14      0

Další turnaje starších žáků se hrají v neděli 18. 11. 2018 v Benátkách a v sobotu 8. 12. 2018 v Českém Dubu.