Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Florbal

Mgr. Jiří Kužel

Hrálo se 2x10 minut hrubého času, každý s každým. Přihlášených družstev bylo pět. Bohužel našemu týmu se nedařilo a všechny zápasy prohrál. Nicméně i pro páté místo byl připravený malý pohár, diplom a věcné ceny. Sestava: Olbrich, Hofman, Bartko, Černohorský, Kynčl, Pilař, Boček, Zoufalý, Vitmajerová, Hovorková, Majerová.

O týden později – 17. 10. 2018 proběhl turnaj žákyň třetí kategorie – tedy šestých a sedmých tříd. V této kategorii má naše škola velmi dobré hráčky, což také potvrdily skvělým druhým místem a postupem na krajské kolo, které proběhne někdy v listopadu v Kutné Hoře.

Bylo přihlášených 8 družstev, rozdělené do dvou skupin po čtyřech. V základní skupině se dívky utkaly s výběrem základních škol z 9. a 5. ZŠ Ml. Boleslav a 2. ZŠ Benátky. Skupinu s přehledem vyhrály. V semifinále se utkaly s týmem, který se umístil na druhém místě v první skupině. I s tímto soupeřem si dívky poradily. Ve finále však nestačily na jasného favorita této soutěže – 6. ZŠ z Mladé Boleslavi.

Sestava: Mayerová, Sladká, Ružanská, Koliášová, Horáková, Nocarová, Piesche, Nohová, Sudíková.

Posledním turnajem byl turnaj pro dívky 8. a 9. ročníků dne 31.10. 2018. Družstev bylo 10 ve dvou skupinách. Starší žákyně bohužel navázaly na neúspěch žáků z prvního stupně a ve skupině skončily na posledním místě. V této kategorii je již velká konkurence, a přestože dívkám nechyběla snaha bojovat, bylo jasné, že soupeřky jsou lepší. Navíc nám chyběly dvě žákyně, které nemohly nastoupit ze zdravotních důvodů.

Sestava: Vitmajerová, Pechanová, Bartalská, Vašendová, Šoutová, Dvořáčková, Michnová, Šimonová.