Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – ZŠ Osečná 14:5 (5:2, 6:1, 3:2), Kriško 4, Pilař 3, Rejzek 2, Olbrich, Jahoda, Folprecht, Svoboda, Maerová. Po necelých třech minutách jsme vedli 3:0 a šli za jasnou výhrou. Soupeři jsme pomohli vlastním gólem Svobody na 4:1 a naším vyloučením, které Osečná využila gólem na 5:3. Pak jsme opět začali hrát zodpovědně a upravili na 12:3. Z další přesilovky soupeř dal svůj čtvrtý gól, na naše dvě branky odpověděl úpravou skóre na 14:5. Inkasovali jsme zbytečné góly (vlastní, dva v oslabení, další dva po našich chybách), protože za jasného vedení jsme přestali hrát zodpovědně v obraně a začali dělat chyby. Naštěstí některé šance soupeř nevyužil a některé zlikvidoval dobře chytající brankář Semecký.

Sestava: Leoš Semecký – Simona Bůžková, Veronika Mayerová, Ondřej Pilař, Vojtěch Rejzek, Jan Kriško, Lukáš Jahoda, Ondřej Svoboda, David Zvěřina, Pavel Skála, Lukáš Olbrich, Tomáš Folprecht. Vedoucí družstva: Jiří Pilař, Tomáš Zvěřina.

Ostatní výsledky: Osečná – Český Dub 3:13 (jeden hráč vítězů dal 8 branek), Liberec – SK Hodkovice 17:11 (Hodkovice hrály se třemi hráči v poli. Ti v první třetině ještě stačili běhat (6:4), ve druhé už ne (13:5). Když Liberec vedl 15:5, začal také hrát ve třech a umožnil soupeři snížit.). Český Dub – Sokol Hodkovice 8:5, SK Hodkovice – Sokol Hodkovice 6:9 (SK opět jen se třemi hráči. První třetina 1:7, pak šel hráč SK z pole do branky a brankář hrát. A stav byl najednou 6:7, ale Sokol dvěma góly výhru pojistil).

Tabulka: 1. Dolní Bousov – 15 bodů, skóre 52:20, 2. Český Dub – 15 bodů, skóre 42:31, 3. Liberec – 9 bodů, skóre 41:41, 4. SK Hodkovice – 6 bodů, skóre 43:44, 5. Osečná – 5 bodů, skóre 34:65, 6. Sokol Hodkovice – 4 body, skóre 36:47. Všechny týmy mají odehráno šest zápasů (tři turnaje).

Čtvrtý turnaj se hraje v sobotu 12. 1. 2019 v Českém Dubu. Hrajeme v 10.00 se Sokolem Hodkovice, ve 12.00 s SK Hodkovice. Odjezd od školy v 8.15.