Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – DDM Liberec 7:4 (2:1, 4:1, 1:2), Olbrich 2, Grunt 2, Zvěřina 2, Jahoda.

Po ospalé první třetině jsme ve druhé zlepšeným výkonem rozhodli. Náskok jsme pak v závěrečné třetině v klidu kontrolovali.

ZŠ Dolní Bousov – SCP Český Dub 4:7 (1:2, 3:3, 0:2), Grunt, Zvěřina, Jahoda, Bárta. Vyrovnaný a hodně tvrdý zápas hraný po celou dobu v rychlém tempu. Všichni si zaslouží za výkon pochvalu. Domácí rozhodčí byli přísnější na nás, rozhodnutí přinesly dvě využité přesilovky a proměněný nájezd soupeře. My jsme své přesilovky bohužel nedokázali využít.

Sestava: Adéla Ružanská – Veronika Mayerová, Simona Bůžková, Lukáš Zvěřina, Ondřej Pilař, Lukáš Olbrich – Simona Ružanská, Lucie Hercíková, Adam Bárta, Martin Grunt, Lukáš Jahoda. Vedoucí týmu: Jiří Pilař, Petr Ružanský.

Ostatní zápasy: Liberec – Sokol Hodkovice 7:1, Český Dub – Benátky 5:1, Benátky – Sokol Hodkovice 9:4.

Tabulka: 1. Český Dub – 15 bodů, skóre 46:22, 2. Dolní Bousov – 15 bodů, skóre 48:28, 3. Liberec – 9 bodů, skóre 34:29, 4. Benátky – 6 bodů, skóre 21:27, 5. Hodkovice – 0 bodů, skóre 12:55.

Čtvrtý turnaj se hraje v sobotu 19. ledna 2019 v Hodkovicích (v nové sportovní hale). Odjezd v 8.15, hrajeme v 10.00 s Hodkovicemi a ve 13.00 s Benátkami.