Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal

Mgr. Jiří Kužel

Starší chlapci, kteří své utkání odehráli 23. listopadu, se střetli se šesti soupeři. Bohužel nejlepší výsledek byla remíza se základní školou Kosmonosy. Ostatní zápasy s Gymnáziem, 5. ZŠ, 6. ZŠ, 7. ZŠ a 9. ZŠ z Mladé Boleslavi skončily prohrou. Naše škola tak obsadila na okrskovém kole poslední místo.

Sestava: V. Šimon, P. Zoufalý, L. Zvěřina, M. Říha, M. Hofman, D. Rejzek, R. Sladký, M. Buriánek a O. Pilař

Mladší chlapci na svém okrskovém kole byli úspěšnější. Odehráli také šest zápasů, z toho byly tři výhry, dvě remízy a jedna prohra. Jako jediní jsme uhráli bezgólovou remízu s 6. ZŠ, která všechny ostatní zápasy vyhrála a celkově tak získala první místo. Kluci hráli velice dobře, vytvářeli tlak na soupeře, běhali. Na okrsku jsme skončili na třetím místě, na okres postupovali první dva (6. ZŠ MB a ZŠ Luštěnice).

Sestava: T.Folprecht, L. Semecký, L. Jahoda, L. Olbrich, M. Bureš, P. Skála, J. Kryštofek, D. Zvěřina, L. Oudrnický, O. Hadač

Mladší dívky, které postoupily z okresního kola v Mladé Boleslavi, odehrály ve středu 12.12. krajské kolo v Kutné Hoře. Hrálo se ve dvou halách po čtyřech týmech, 2x8 minut. První dva z každé skupiny se střetli o konečné pořadí.

Prvním soupeřem byla základní škola Rudná – nejsilnější soupeř ve skupině. Utkání skončilo nerozhodně 1:1 (Sladká). Druhým soupeřem byla Příbram, se kterou holky moc problémů neměly a s přehledem vyhrály 3:0 (3x Mayerová). Třetí utkání (opět se slabším soupeřem – Rakovník) mělo být utkáním odehrané v klidu a pohodě. Bohužel v druhém poločase (za stavu 3:0 pro nás) došlo ke zranění K. Koliášové po střetu se soupeřkou. Holkám se do konce zápasu podařilo vstřelit ještě dva góly (Sladká 1x, Mayerová 4x). Ve skupině jsme díky skóre vyhráli.

Do bojů o celkové umístění holky nastoupily bez zraněné Kristýny a některé také otřesené z jejího zranění. Do soubojů přistupovaly opatrněji, což se projevilo i na konečném výsledku. První utkání proti Kolínu skončilo 4:1 pro nás, v druhém poločase nastoupila i K. Koliášová (Koliášová 1x, Nocarová 1x, Mayerová 2x). Bohužel proti Kutné Hoře už síly nestačily a holky prohrály 1:3 (Mayerová).  Celkově tedy skončily na třetím nepostupovém místě. I tak to je velmi pěkný výsledek, holky hrály s nasazením celou dobu, velmi dobrý výkon podala také brankářka A. Ružanská.

Sestava: A. Ružanská, K. Sladká, V. Mayerová, K. Koliášová, E. Horáková, A. Nohová, I. Nocarová, N. Piesche, M. Sudíková