Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz




Běh okolo Pískováku

Mgr. Jiří Kužel

Jako první se vydaly na start 2. a 3. ročníky v pátek 8. září za pěkného počasí. 1., 4. a 5. ročník měl běžet následující týden, ale díky deštivému počasí byl závod odložen o týden. Nakonec prvňáčkové a čtvrťáci běželi 21.9. a páťáci 22.9. Stejně jako minulý rok byli žáci, díky početným třídám, rozděleni do pěti kategorií, zvlášť chlapci, zvlášť děvčata.

První tři v každé kategorii obdrželi diplom a sladkou odměnu.

Kategorie:

I. – 1. třídy 

chlapci (3/4 kola= 428 m)                                      dívky (3/4 kola= 428 m)

                        1. ŠÍBA Kryštof                               1. URBANOVÁ Johanka

                        2. ŠOUREK Kryštof                          2. KLAČANSKÁ Jana

                        3. BULÍŘ Tomáš                              3. DUBSKÁ Eliška

II. – 2. třídy                                                    

            chlapci (1,5 kola=855 m)                           dívky (1 kolo=570 m)

                        1. NIEMS Patrik                             1. DRÁZSKÁ Veronika

                        2. KOSTKA Tomáš                         2. MATOUŠKOVÁ Daniela

                        3. VESELÝ Marek                           3. KELLEROVÁ Valentýna

III. – 3. třídy 

            chlapci (1,5 kola=855 m)                            dívky (1 kolo=570 m)

                        1. KARN Vojtěch                            1. JANOUŠKOVÁ Anna

                        2. VESELÝ Jiří                                2. URBANOVÁ Emma

                        3. HOFMAN Vojtěch                        3. MATĚJKOVÁ Adéla

IV. – 4. třídy 

            chlapci (2 kola=1140 m)                            dívky (1,5 kola=855 m)

                        1. ZOUFALÝ David                         1. PÁTKOVÁ Johana

                        2. ČERNOHORSKÝ Jakub                2. ETRYCHOVÁ Nikol

                        3. RAFAEL Ladislav                         3. TAUCHMANOVÁ Eva

V. – 5. třída

            chlapci (2 kola=1140 m)                            dívky (1,5 kola=855 m)

                        1. OUDRNICKÝ Lukáš                    1. SUDÍKOVÁ Michaela

                        2. ZVĚŘINA David                         2. BIZOŇOVÁ Kateřina

                        3. HADAČ Ondřej                          3. DVOŘÁKOVÁ Eliška

 

 

Děkuji za spolupráci paním učitelkám z prvního stupně a paní ředitelce.