Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – SK Hodkovice 17:2 (12:1, 5:1 – ukončeno v čase 9:36 před koncem druhé třetiny). Branky: Jan Štolovský 6, Lukáš Olbrich 4, Tomáš Folprecht 4, Lukáš Zvěřina 3. Výborná první třetina (za deset minut jsme dali dvanáct branek), pak mírné povolení, ale před koncem druhé třetiny stoupl rozdíl branek na patnáct a zápas byl ukončen.

ZŠ Dolní Bousov – Sokol Hodkovice 5:3 (2:2, 2:0, 1:1). Branky: Lukáš Olbrich 3, Ondřej Pilař 2. Na druhý zápas dorazili Pilař a Svoboda, kteří hráli fotbal, chyběl Toman, který dostal míčkem do oka. Utkání bylo mnohem těžší, než to první. O naší výhře rozhodla druhá třetina, kdy jsme dokázali dvakrát skórovat, zatímco soupeř ne.

Sestava: Leoš Semecký – Tomáš Folprecht, Matěj Kuntoš, Lukáč Olbrich, Jan Toman, Jan Štolovský, David Zvěřina, Lukáš Zvěřina, na druhý zápas Ondřej Pilař, Ondřej Svoboda. Vedoucí družstva: Zvěřina.

Další turnaj mladších žáků bude v neděli 5. 11. 2017 v Českém Dubu.