Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – DDM Liberec 7:1 (2:0, 3:0, 2:1), Štolovský 3, Sladký 2, Olbrich 2. Soupeř celý zápas důsledně bránil, takže jsme museli trpělivě dobývat jeho branku. To se poměrně dařilo, takže nakonec jsme jasně vyhráli.

ZŠ Dolní Bousov – Český Dub 4:3 po nájezdech (3:2, 0:1, 0:0), Olbrich 2, Sladký, L. Zvěřina. Vyrovnaný zápas. Naše vedení po první třetině soupeř srovnal, v závěrečné třetině gól nepadl, a tak musely rozhodnout nájezdy. Po sérii tří nájezdů to bylo 1:1 (Pilař nedal, Olbrich proměnil, Štolovský nedal). Následovala náhlá smrt – soupeř nedal, Olbrich proměnil i podruhé a rozhodl o naší výhře za dva body.

Sestava: Leoš Semecký – Lukáš Zvěřina, Ondřej Svoboda, Ondřej Pilař, Richard Sladký, Matěj Kuntoš, Lukáš Jahoda, Jan Štolovský, Lukáš Olbrich, Pavel Skála. Vedoucí týmu: Jiří Pilař, Miloslav Štolovský.

Další turnaj se hraje v sobotu 2. 12. 2017 ve sportovní hale v Semilech.