Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Florbalový listopad

Mgr. Jiří Kužel

15.11.2017 v rámci ČEPs cupu odehrála děvčata z prvního stupně velmi úspěšné zápasy, které jim vynesly postup do krajského kola. Doufejme, že naváží na úspěch loňského týmu a postoupí až do republikového finále. Hrálo se na malém hřišti ve formátu 3+1 v tomto složení:

Nocarová Ivana, Piesche Nela, Sudíková Michaela, Nohová Adéla, Hovorková Denisa, Majerová Samantha, Urbanová Emma.

Ve skupině jsme měli týmy ze ZŠ Debř a 6.ZŠ Mladá Boleslav (florbalová akademie). Debř dívky porazily 5:1, se „Šestkou“ prohrály 3:8. V play off odehrály vítězný zápas se ZŠ Neratovice, které přestřílely 8:2. V okresním kole dívky obsadily druhé místo.

 

24.11.2017 – okresní kolo III. kategorie.

Složení týmu: Mayerová Veronika, Sladká Karolína, Ružanská Adéla, Koliášová Kristýna, Bůžková Simona, Dvořáčková Natálie, Michnová Adéla

Hrál se čtyřkový florbal (4+1), dvě skupiny po pěti týmech, 1 x 15 minut.

Zápasy:

DB : 6.ZŠ MB – 0:3

DB : Benátky – 6:6

DB : Gymnázium MB – 1:0

DB : 9. ZŠ MB – 6:0

Díky dvojnásobnému vítězství a jedné remíze dívky skončily na druhém místě, čímž se dostaly do play off. Vítězem naší skupiny se podle očekávání stala 6. ZŠ MB, která vyhrála všechny zápasy. V play off byl naším soupeřem vítěz druhé skupiny – 8. ZŠ MB, kterou jsme porazili. Tím jsme se dostali do finále, kde nás opět čekala 6. ZŠ MB. Finále se hrálo 5+1 na velké hřiště. Naše dívky statečně bojovaly, ale síly docházely, takže podlehly „Šestce“ 6:0.

 

26.11.2017 ČEPs cup žáci

Hadač Ondřej, Toman Jan, Kryštofek Jan, Zvěřina David, Oudrnický Lukáš, Koliáš Filip, Karn Vojtěch.

Tento turnaj byl více obsazený než turnaj dívek. Celkem bylo dvanáct přihlášených týmů, jeden se však nedostavil. Hrálo se systémem 3+1, 4 skupiny na dvou hřištích.

Ve skupině jsme se střetli s těmito soupeři:

DB : ZŠ Mnichovo Hradiště – 6:8

DB : 4. ZŠ MB – 10:1

V prvním zápase proti  Mnichově Hradišti kluci nezvládli úvodní část hry, kdy dostali 5 gólů. Teprve poté přišli na to, že opravdu musí běhat a podařilo se postupně snižovat skóre. Bohužel soupeř ještě třikrát proměnil a zaslouženě vyhrál 8:6. V druhém zápase jsme 4. ZŠ MB v pohodě rozstříleli.

V play off se kluci střetli s druhým týmem ze skupiny B – 9. ZŠ MB (Pastelka). Síly byly vyrovnané, neustále jsme buď srovnávali skóre my, nebo soupeř. Teprve poslední dvě minuty rozhodly naše vítězství, kdy jsme dali v rychlém sledu dvě branky za sebou a vyhráli 7:5. Tím jsme obsadili třetí místo ze dvou skupin.