Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

ZŠ Dolní Bousov – DDM Liberec 6:13 (2:3, 4:5, 0:5), Říha 2, Račko 2, V. Pilař, Merva.

Začátek jsme měli výborný, za chvíli jsme vedli 2:0. Pak ale přišly naše chyby a soupeř skóre otočil. Ve druhé třetině jsme se vzchopili a otočili na 5:4 v náš prospěch, ale pak jsme přestali obsazovat hráče soupeře a umožnili mu střílet z každé pozice. Do konce třetiny Liberec skóre otočil na 6:8. V poslední třetině jsme zcela odpadli, libereckým hráčům vycházelo všechno. Snadno nastříleli pět branek a zaslouženě vysoko vyhráli.

ZŠ Dolní Bousov – SK Hodkovice 5:0 kontumačně.

Soupeř na turnaj nepřijel, trenér prý zapomněl, že se nějaký turnaj koná ….

Ostatní výsledky: Liberec – Osečná 11:3, Český Dub – Osečná 9:10 po samostatných nájezdech, Český Dub – Hodkovice 5:0 kontumačně.

Tabulka po třech turnajích ze šesti:

1. Liberec – 15 bodů, skóre 67:27

2. Dolní Bousov – 15 bodů, skóre 47:23

3. Český Dub – 9 bodů, skóre 39:42

4. Osečná – 6 bodů, skóre 35:53

5. Hodkovice – o bodů, skóre 7:55

Sestava: Miroslav Buriánek – Michal Žapka, Milan Žáček – Lucie Hercíková, Simona Ružanská (obrana) – Václav Pilař, Jan Merva – Matěj Říha, Petr Bartoň – Pavel Račko, Adam Bárta (útok).

Další turnaj se koná v neděli 21. 1. 2018 v Českém Dubu.