Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
27.11. POZVÁNKA: Vánoční výstava

Mgr. Jaroslava Konývková

V sobotu, 2. 12. 2017, vás zveme na tradiční vánoční výstavu betlémů a prací žáků z mateřské a základní školy. Budou k vidění výrobky tematicky zaměřené k adventu a vánočním svátkům. Výstava bude otevřena od 14.00 hodin do doby zahájení ohňostroje na náměstí v Dolním Bousově.

26.03. POZVÁNKA: Výstava keramiky

Ing. Šárka Švábková

Zveme Vás srdečně na Výstavu výrobků žáků 1. stupně ZŠ a Keramického kroužku. Výstava se uskuteční 3.-10. 4. 2017 v Infocentru v Dolním Bousově. Pozvánka

20.11. POZVÁNKA: Vánoční výstava

Mgr. Jaroslava Konývková

3. prosince se v rámci oslav sv. Mikuláše v Dolním Bousově uskuteční v budově školy již desátý ročník Vánoční výstavy. Přijďte se podívat na výrobky našich žáků, na betlémy i vánoční dekorace. Těšíme se na vás.

3.12. POZVÁNKA: Vánoční výstava

Mgr. Jaroslava Konývková

V sobotu, 5. 12. 2015, se v rámci oslav Mikuláše na dolnobousovském náměstí uskuteční výstava prací žáků naší základní školy a mateřské školky. Výstava se bude konat v jídelně základní školy. Přiďte si prohlédnout práce vašich dětí. Jste srdečně zváni.

7.10. POZVÁNKA: Výstava Supermarket Svět

Základní škola pořádá ve spolupráci s brněnskou neziskovkou NaZemi výstavu s názvem Supermarket Svět. Po celý měsíc, od 7. října do 6. listopadu, bude v budově hasičárny v ul. Požárníků k vidění ojedinělá sbírka interaktivních exponátů s globálními tématy. Výstava se zaměřuje zejména na vliv našeho každodenního života na ostatní lidi na planetě Zemi a na životní prostředí. více

28.09. POZVÁNKA: Přednáška o vodě

Mgr. Jitka Ječná

V úterý 6. října pořádá  Základní škola v Dolním Bousově přednášku výtvarnice paní Věry Klucké. Tentokrát se bude  týkat velmi důležitého tématu – vody. Paní Klucká žila v dětství v zemích, kde je kritický nedostatek pitné vody. Dovíme se o jejich zkušenostech s touto životadárnou instancí, o léčivých účincích a dalších zajímavostech. Bližší informace můžete najít na stránkách  obrazyolejove.webnode.cz. Přednáška je od 17 hodin v budově ZŠ, vstupné 60 Kč. Pozvánka

1.09. POZVÁNKA: 120. výročí otevření školy

Mgr. Kateřina Karnová, ředitelka

16.06. POZVÁNKA: Třídní besídka - Koťata

Zveme všechny rodiče a prarodiče na třídní besídku s rozloučením s budoucími školáky, která se bude konat v úterý dne 25. 6. 2013 v dolní třídě ,,Koťata" od 15.15 hod. Na programu je vystoupení všech dětí ze třídy +  rozloučení s budoucími školáky.

10.09. POZVÁNKA: Zumba s Ivankou

Mgr. Radka Roxerová

Cvičení Zumby s Ivankou se bude konat pravidelně každou neděli od 18.00 do 19.00 hod. v malé tělocvičně ZŠ. Zumba pro menší děti se koná ve čtvrtek od 17.15 do 18.00 hod. Všichni jste srdečně zváni!

10.04. POZVÁNKA: Den otevřených dveří

Ing. Šárka Švábková

Město Dolní Bousov a Základní škola T. G. Masaryka si Vás dovolují pozvat u příležitosti dokončení rekonstrukce školy na Den otevřených dveří, který se koná v sobotu 28. 4. 2012. Slavnostní zahájení proběhne v 9 hod. a prohlídka potrvá do 17 hod., součástí bude i malé občerstvení. více

28.11. POZVÁNKA: Vánoční výstava

Mgr. Jaroslava Konývková

Je již tradicí, že v době příjezdu Mikuláše do Dolního Bousova se v jídelně naší školy koná "Vánoční výstava" betlémů, vánočních dekorací a prací žáků naší školy. I letos se výstava uskuteční. V sobotu 3. 12. 2011 bude otevřena v době od 14 hodin do 20 hodin, v neděli 4. 12. 2011 v  době od 14 hodin do 17 hodin. Přijďte se podívat, načerpat vánoční inspirace, na chvilku se zastavit v tom předvánočním shonu a třeba se setkat se svými známými nebo přáteli. Srdečně vás zvou organizátoři výstavy.

9.12. POZVÁNKA: Vánoční hraní a zpívání

Mgr. Jindřiška Sůvová

V tomto školním roce se nikde neobjevily plakáty ohlašující vánoční akademii. Dramatický kroužek Sůvičky zrušil svou činnost a byl obnoven až koncem října. A tak jsme stačili připravit pěvecké vystoupení při rozsvícení stromečku a příjezdu Mikuláše. U hudby zůstáváme. Společně s žáky hudební školy jsme připravili vánoční zpívání a hraní. Uslyšíte koledy a vánoční písně zpívané i hrané. Tato akce se koná ve středu 15. prosince v 18 hod. ve školní jídelně. Doufáme, že vás naše hudba vánočně naladí.