Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Stránka 1 z 5  > >>

14.05. SOUTĚŽE: Přírodovědný kroužek

Pavla Bartková

11. 5. 2018 se uskutečnilo krajské kolo přírodovědné soutěže Zlatý list v Prachově. I když spadáme pod jiný kraj, než Královéhradecký, pravidla soutěže naši účast umožňují (Do Prachova máme mnohem blíž, než do pražských Hostivic). Fotogalerie

více

14.05. SOUTĚŽE: Turnaj elévů

Mgr. Miloslav Ječný

Poslední turnaj elévů - druhé místo. Florbalová liga volného času (www.flvc.cz) skončila posledním turnajem elévů, který se konal v neděli 13. května 2018 v Liberci. Šest družstev hrálo každé s každým 2 x 10 minut hrubého času. A protože jsme zbytečně prohráli gólem v závěru s Českým Dubem, skončili jsme celkově druzí. Získali jsme stejně bodů jako první Český Dub, ale pro něho hovořila výhra ve vzájemném utkání.

více

9.05. SOUTĚŽE: Školák: Druhé místo v kraji!

Mgr. Ingrid Mendlíková

Náš časopis Školák se letos probojoval až do celostátního kola! Nedávno proběhlo krajské kolo soutěže školních časopisů. V kategorii časopisů vydávaných žáky 2. stupně základních škol jsme obsadili 2. místo. Vyhlášení vítězů proběhlo v pátek 5. května v Praze v budově Vyšší odborné školy publicistiky. Za naši redakci se ho zúčastnily dlouholeté členky Nicole Kačurová, Klára Oudrnická, Kateřina Špytková a Eva Štěpánová. Fotogalerie, Videa

více

9.05. SOUTĚŽE: Úspěšný časopis Školák

Mgr. Ingrid Mendlíková

Sami účastníci soutěže zvolili náš časopis jako nejlepší ze všech! Letos poprvé proběhla i soutěž o volbu nejlepšího časopisu samotnými účastníky soutěže. Každý redaktor dostal po příchodu zelený nalepovací bod. Měl ho umístit na časopis, který se mu po všech stránkách líbí nejvíc. Bousovský Školák dostal k naší veliké radosti bodů ze všech nejvíc.

více

9.05. SOUTĚŽE: McDonald´s Cup

Mgr. Jiří Kužel

Okrskové a okresní kolo fotbalu pro kluky a holky z prvního stupně základních škol proběhlo v Bakově nad Jizerou a v Mladé Boleslavi.

více

4.05. SOUTĚŽE: Biologická olympiáda

Mgr. Lukáš Sedláček

Naše škola se zúčastnila soutěže Biologická olympiáda, která se uskutečnila v měsíci dubnu. Žáci se umístili na předních pozicích. Nejlepším řešitelem byl žák z osmé třídy. V okresním kole obsadil krásné čtvrté místo. Gratulujeme všem řešitelům. 

23.04. SOUTĚŽE: Florbal druháci

Mgr. Miloslav Ječný

První třetina byla hrozná. V pátek 20. 4. 2018 se v bousovské sportovní hale utkali ve florbalovém zápase naši druháci (plus dva prvňáci) s vrstevníky ze sobotecké školy. Hrálo se 3 x 20 minut hrubého času, na malém hřišti brankář + tři hráči v poli. Fotogalerie

více

15.04. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

Elévové nezvládli nájezdy a skončili druzí. Další turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) elévů se hrál v neděli 15. 4. 2018 v Dolním Bousově. V týdnu účast odvolaly Hodkovice, hrály tedy čtyři týmy (1 + 5) každý s každým 2 x 10 minut čistého času. Bousovští elévové nezvládli hned první zápas s Osečnou. Po remíze 5:5 jsme neuspěli v nájezdech. Fotogalerie

více

6.04. SOUTĚŽE: Pangea 2018

Mgr. Jaroslava Konývková

V únoru letošního roku proběhlo další kolo mezinárodní matematické soutěže Pangea. Soutěže se účastnili všichni žáci, kteří byli 15. února ve škole. Vyhodnocení soutěže probíhá po jednotlivých ročnících, nejlepší řešitelé mohli získat body v rozmezí od 71 do 84. Ve všech kategoriích nebyl počet bodů stejný. Do finálového kola jsme nepostoupili, máme před sebou výzvu pro příští rok.

více

27.03. SOUTĚŽE: Vybíjená

Mgr. Jiří Kužel

V úterý 20. března se v Mladé Boleslavi na 8. ZŠ konalo okresní kolo ve vybíjené dívek II. kategorie (3. – 5. ročník ZŠ).

více

26.03. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Starší žáci obhájili florbalové prvenství. Poslední turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se hrál v sobotu 24. 3. 2018 v Liberci. Ranní komplikace s příjezdem a parkováním jsme zvládli (hrál se hokej, byly tam trhy...), ale první zápas jsme nezvládli a prohráli. To jsme ale už věděli, že jsme celkovými vítězi, protože v prvním utkání Liberec nečekaně prohrál s Českým Dubem a v tabulce nás již nemohl předstihnout. Fotogalerie.

více

19.02. SOUTĚŽE: Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Ingrid Mendlíková

29. ledna 2018 se v Mladé Boleslavi konalo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentovala vítězka školního kola Nicole Kačurová z 9. třídy. Ve veliké konkurenci žáků základních a středních škol obsadila krásné páté místo. Nicole gratulujeme a děkujeme jí za reprezentaci naší školy.

více

18.02. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Důležitá výhra k celkovému prvenství. Předposlední turnaj starších žáků ve florbale (www.flvc.cz) se konal v neděli 18. 2. 2018 v Osečné. Protože účast odřeklo družstvo Hodkovic, byly na pořadu jen tři zápasy. My jsme hráli pouze s Libercem. A utkání to bylo důležité – my i Liberec jsme měli po jedné porážce a vítěz by udělal důležitý krok k celkovému prvenství v soutěži. Zápas jsme zvládli, vyhráli a nakročili jsme k obhajobě loňského prvenství v soutěži.

více

12.02. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Porazili jsme chřipku i soupeře. Pátý, předposlední turnaj mladších žáků ve florbale (www.flvc.cz) se konal v sobotu 10. 2. 2018 v Českém Dubu. Z různých důvodů (nejčastěji chřipka) chybělo mnoho hráčů – L. Zvěřina, Rejzek, Grunt, Yotov, Skála, Kuntoš, Sladký. Příležitost proto dostali dva hráči z kategorie elévů (D. Zvěřina, Kryštofek). Přesto jsme dokázali oba zápasy vyhrát a udrželi jsme tak šanci na celkové první místo. Na posledním turnaji v Liberci (neděle 18. 3.) se o prvenství utkáme s Českým Dubem. Zatím vedeme o dva body, takže nesmíme prohrát. Druhé místo už máme jisté.

více

23.01. SOUTĚŽE: FLVC

Mgr. Miloslav Ječný

Starší žáky držela střelba a Šimon. Čtvrtý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se hrál v neděli 21. 1. 2017 v Českém Dubu. V obou utkáních jsme na rozdíl od soupeřů ukázali vysokou produktivitu. V kritických chvílích jsme dokázali udržet míček na svých holích a v brance jsme měli skvělého Vojtu Šimona.

více

23.01. SOUTĚŽE: Florbal elévů

Mgr. Miloslav Ječný

Florbaloví elévové vyhráli další turnaj. Další turnaj elévů se konal v sobotu 20. 1. 2017 v Českém Dubu. Čekalo nás pět zápasů, z nichž čtyři byly velmi vyrovnané, ale soupeře jsme vždy dokázali zdolat. Výraznou oporou byl brankář Vojta Karn, který nás v rozhodujících chvílích dokázal podržet.

více

14.01. SOUTĚŽE: FLVČ

Mgr. Miloslav Ječný

Čtvrtý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků se hrál v neděli 14. 1. 2018 v Dolním Bousově. První utkání s Libercem se hrálo za naší neustále převahy a skončilo před koncem po dosažení rozdílu patnácti branek. Druhý zápas s Českým Dubem byl obrovské drama, které skončilo remízou, a podruhé jsme zvítězili nad tímto soupeřem na nájezdy. Zápasy se hrály 3 x 10 minut čistého času. V našem týmu nastoupili tři kluci ze Sobotky. Fotogalerie.

více

20.12. SOUTĚŽE: Vánoční turnaj ve florbale

Mgr. Miloslav Ječný

Kvalitní zápasy nabídl 4. ročník Vánočního florbalového turnaje, který se konal od pondělí 18. do středy 20. prosince 2017. Většina zápasů byla vyrovnaných, některé skončily vysokým vítězstvím favoritů. V kategorii 1., 2. třídy vyhrála jasně 2. B (t. u. Ječná), když dostala jediný gól. Kategorii 3., 4. třídy suverénně vyhrála 3. B (t. u. Procházková), která ve třech zápasech nastřílela 37 branek. Fotogalerie

více

18.12. SOUTĚŽE: Dějepisná olympiáda

Mgr. Ingrid Mendlíková

Milovníci historie se sešli v pátek 15. prosince, aby si užili odpoledne věnované dějepisu. Letošní téma  "To byla první republika aneb Československo v letech 1918 - 1938" je velmi zajímavé, ale také rozsáhlé a náročné. Žáci osmých tříd se s tímto tématem v hodinách dějepisu ještě nesetkali, deváťáci sice ano, ale spoustu informací si museli sami vyhledat. Součástí testu je práce se slepou mapou, s grafy, s obrázky a spousta dalších velmi náročných úkolů. Fotogalerie

více

18.12. SOUTĚŽE: Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Ingrid Mendlíková

Letošního školního kola se zúčastnilo 25 žáků z osmých a deváté třídy. Jazykový test byl už tradičně velmi náročný, přesto ho někteří žáci zvládli velmi dobře. Se slohovou prací, letos na téma Stalo se to minulý týden, si mnozí účastníci soutěže poradili výborně. Někteří do svých prací vnesli vtip, jiní napětí, někteří nás přenesli do jiných světů či do jiné doby. Fotogalerie

více

22.11. SOUTĚŽE: Mladý chemik

Mgr. Lukáš Sedláček

Naši žáci 9. ročníků se zúčastnili soutěže Mladý chemik. Mezi nejlepšími řešiteli byli: Nicole Kačurová, Kateřina Špytková a Lukáš Semecký. Postupují do dalšího kola, které se uskuteční ve středu 13. prosince na Masarykově střední škole chemické v Praze.

19.11. SOUTĚŽE: Bobřík informatiky

Ing. Šárka Švábková

Cílem soutěže Bobřík informatiky je seznamovat žáky s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače. Letošního desátého ročníku národního kola soutěže se zúčastnili i naši žáci z 8.A, 8,B a 9. třídy. Soutěžili v kategorii Kadet. Nejlepšími řešiteli ve škole byli: Kodrik Tomáš 9. tř.  (1. místo, 344. v kategorii, 220 bodů), Bartoň Petr 8.B (2. místo, 828. v kategorii, 208 bodů) a Lopušanskyj Daniel 9. třída (3., 1235. v kategorii, 204 bodů). Alespoň 150 bodů dosáhlo a úspěšnými řešiteli se stalo 18 soutěžících. Všem blahopřejeme. Více informací naleznete na stránkách soutěže: https://www.ibobr.cz/

více

13.11. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Podruhé výhra s nulou. Druhý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se konal v neděli 12. 11. 2017 v Českém Dubu. Družstvo ZŠ Dolní Bousov dosáhlo další dvě výhry, podruhé jsme odehráli zápas bez inkasované branky. Po dvou turnajích vedeme tabulku s dvanácti body za čtyři výhry.

více

7.11. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Nejprve dobývání, pak vyrovnaný zápas a výhra na nájezdy. Druhý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků se uskutečnil v neděli 5. 11. 2017 v Českém Dubu. Po dvou výhrách na prvním turnaji nás čekaly dva nejsilnější týmy – Český Dub také dvakrát vyhrál, Liberec měl jednu výhru.

více

7.11. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

Zbytečné selhání nás připravilo o první místo. První turnaj elévů Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) se konal v sobotu 4. 11. 2017 v Osečné. Hrálo se 1 + 3, na dvou hřištích. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev, která se utkala každé s každým. Týmu ZŠ Dolní Bousov se turnaj vydařil. Nebýt zaváhání v závěru utkání s Osečnou, mohl turnaj vyhrát.

více

17.10. SOUTĚŽE: Logická olympiáída

Ing. Šárka Švábková

Tento týden byly zveřejněny výsledky základního kola Logické olympiády. Celkem se v kategorii A (2.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 14483 řešitelů, z toho v našem kraji 2020 a 7 z naší školy. Nejlépe si vedl Jan Zejbrdlich ze 3.A, který skončil na 48.-51. místě v kraji a postupuje do krajského kola. 2. místo ve škole patří Kateřině Pánkové (4.B) a na 3. místě se umístila Markéta Hrušková (4.B). V kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) se do soutěže zapojilo 20722 řešitelů, z toho v našem kraji 1508. Z naší školy soutěžili pouze 3 žáci. Velice dobře si vedl Pavel Skála (6.A). Byl 66.-70. v kraji, ale na postup do dalšího kola to bohužel nestačilo. Janovi gratulujeme k postupu do dalšího kola a všechny zúčastněné chválíme. Děkujeme také rodičům, kteří pomohli svým dětem s registrací do soutěže.

16.10. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

První turnaj starších žáků Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) se konal v sobotu 14. 10. 2017 v Osečné. Hrálo se 1 + 4, tři třetiny po dvanácti minutách čistého času. První zápas bousovského týmu přinesl vyrovnaný boj od začátku až do konce. Druhé utkání již bylo jednodušší, soupeř nám nedal ani jeden gól. Dobrý výkon odvedli všichni hráči, dobře chytala Adéla Ružanská.

více

16.10. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

První turnaj FLVČ (www.flvc.cz) mladších žáků se konal v neděli 8. 10. 2017 v Českém Dubu. Různé jiné aktivity a onemocnění způsobily, že družstvo ŽS Dolní Bousov odjíždělo pouze se sedmi hráči do pole, tedy se dvěma na střídání. Přesto získalo dvě výhry, když po snadném prvním utkání, které skončilo před časovým limitem po dosažení rozdílu patnácti branek, zvládlo i těžký druhý zápas. Hrálo se 3 x 10 minut čistého času.

více

7.09. SOUTĚŽE: Logická olympiáída

Ing. Šárka Švábková

Logická olympiáda je soutěž zaměřená na logiku. Soutěžit mohou žáci všech ročníků ZŠ a předškoláci MŠ. Každý, kdo chce soutěžit se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. Pouze pod svým e-mailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž může vyplnit online test základního kola. Registrace soutěžících z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá od 1. srpna do 30. září 2017. Rádi bychom požádali především rodiče dětí mladších 15 let o spolupráci a pomoc s registrací, protože je potřeba, aby rodič či případně jiný zákonný zástupce souhlasil se zpracováním osobních údajů dětí pro účely soutěže. Více informací získáte na http://logickaolympiada.cz/o_soutezi/ nebo u p. uč. Švábkové.

11.05. SOUTĚŽE: Školní časopis roku

Mgr. Ingrid Mendlíková

Také letos dosáhl náš časopis Školák na medailovou pozici! Nedávno proběhlo krajské kolo soutěže školních časopisů. V kategori časopisů vydávaných žáky 2. stupně ZŠ jsme ve velké konkurenci časopisů Středočeského kraje obsadili 3. místo. Vyhlášení vítězů proběhlo v pátek 5. května v Praze v prostorách Vyšší odborné školy publicistiky. Za naši redakci se ho opět zúčastnily Saša Havryljuková, Míša Palounková, Kamila Smandrová a Kristýnka Veselá. Fotogalerie

více

10.05. SOUTĚŽE: Biologická olympiáda

Mgr. Lukáš Sedláček

Naši žáci se zúčastnili biologické olympiády. Mezi nejúspěšnější řešitele, kteří postoupili do okresního kola byli za kategorii D: Petr Jakubec, Kateřina Karnová a za kategorii C: Nicole Kačurová. V okresním kole byl velmi úspěšným řešitelem, umístění na druhém místě, Petr Jakubec, který postoupil do krajského kola, které se bude konat ve městě Mělník ke konci května. Gratulujeme úspěšným biologům.

1.05. SOUTĚŽE: Lidice pro 21. století

Mgr. Ingrid Mendlíková

První mezi základkami, celkově druzí. Řeč je opět o mezinárodní internetové soutěži „Lidice pro 21. století“. Zúčastnili jsme se jí už podeváté a opět jsme stanuli na stupních vítězů. Letos se do soutěže zapojilo 115 středních a základních škol a celkem 2 157 soutěžících. Zlatou příčku obsadili studenti Gymnázia ze slovenského Kysuckéh Nového Mesta. Za námi byli na třetím a čtvrtém místě opět středoškoláci, teprve pak se v první desítce vystřídali žáci dalších základních a středních škol. Naše škola dostala pozvání na slavnostní vyhlášená výsledků do Multifunkčního centra v Hlinsku, volné vstupenky na vzdělávací program Památníku Lidice a knižní publikace.

více

1.05. SOUTĚŽE: Kamila postoupila do 2.kola!

Mgr. Ingrid Mendlíková

Kamila Smandrová, žákyně 9. B, dosáhla v soutěži „Lidice pro 21. století“ velkého úspěchu! Postoupila jako první z naší školy do druhého kola této mezinárodní soutěže.

více

11.04. SOUTĚŽE: Matematická soutěž Pangea

Mgr. Jaroslava Konývková

V únoru na naší škole proběhlo školní kolo mezinárodní matematické soutěže Pangea. V Česku se soutěže zúčastnilo 41 191 žáků, ve Středočeském kraji to bylo 6 494 žáků a na naší škole 188 žáků.

více

3.04. SOUTĚŽE: Čtenáři Školáka

Mgr. Ingrid Mendlíková

Staňte se také čtenáři našeho školního časopisu tak jako žáci 9. B, kteří poslední číslo, jež je nyní v prodeji, pomáhali kompletovat. :-). Fotogalerie

29.03. SOUTĚŽE: Národní finále ve florbale

Mgr. Jiří Kužel

V úterý 21. března proběhlo Národní finále Západ Poháru základních škol ve florbale.

více

22.03. SOUTĚŽE: Přátelský florbal

Mgr. Miloslav Ječný

V úterý 21. 3. 2017 se konalo přátelské florbalové utkání žáků 6. a 5. tříd proti ZŠ Sobotka. Soupeř přijel převážně s šesťáky, naše družstvo tvořili především páťáci. A věkový rozdíl byl znát. Přestože se všichni snažili, v osobních soubojích často nestačili. Fotogalerie

více

22.03. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Předposlední turnaj Florbalové ligy volného času mladších žáků (www.flvc.cz) se konal v neděli 19. 3. 2017 v Osečné. Odjížděli jsme jen se sedmi hráči do pole. Z nejrůznějších důvodů chyběli Šimon, Oudrnická, Zvěřina, Sladký a Bartoň.

více

16.03. SOUTĚŽE: Florbalová liga

Mgr. Miloslav Ječný

Starší žáci zvládli play off a jsou první. Florbalová liga volného času (www.flvc.cz) starších žáků skončila v neděli 12. 3. 2017 posledním turnajem. V Liberci se nehrálo do dlouhodobé soutěže, v níž ZŠ Dolní Bousov skončila na prvním místě, ale play off. Pátý Liberec a šestá Osečná se dvakrát utkaly o konečné umístění, první čtyři týmy pak nejprve o postup do finále a o pořadí na prvních čtyřech místech. Fotogalerie

více

19.02. SOUTĚŽE: Prvenství po nájezdech

Mgr. Miloslav Ječný

Čtvrtý turnaj Florbalové ligy volného času elévů se konal v sobotu 18. 2. 2017 v Českém Dubu. Opět startovalo osm družstev, opět se hrálo 1 + 3 na dvou hřištích. První tři výhry ve skupině byly snadné – dostali jsme jediný gól a nastříleli jich celkem 34. Vyřazovací boje byly těžší, ale postoupili jsme až do finále. A to po remíze 6:6 rozhodla až devátá série nájezdů. Fotogalerie více

16.02. SOUTĚŽE: První místo starších žáků

Mgr. Miloslav Ječný

Poslední turnaj dlouhodobé části Florbalové ligy volného času (www.flvc) starších žáků se konal v sobotu 11. 2. 2017 v Českém Dubu. V prvním zápase jsme se trápili s Libercem, pak bez problémů porazili Osečnou. A protože Hodkovice rozdrtily Český Dub, obsadili jsme po skončení dlouhodobé části první místo. více

16.02. SOUTĚŽE: Dvě výhry v Sobotce

Mgr. Miloslav Ječný

V úterý 14. 2. 2017 sehrál školní tým složený ze čtvrťáků, třeťáků a druháků dvě přátelská florbalová utkání v Sobotce. Každý zápas se hrál 2 x 15 minut. více

2.02. SOUTĚŽE: Pohár ZŠ ve florbale

Mgr. Jiří Kužel

V úterý 31. ledna, v den pololetního vysvědčení, proběhlo krajské finále dívek z prvního stupně ve florbale. Hrálo se v Praze, Stodola Aréna, Střešovice. více

24.01. SOUTĚŽE: Anglická olympiáda

Mgr. Vlastislav Kopecký

Dne 18. ledna proběhlo ve spolupráci s anglickým gymnáziem SOŠ a VOŠ Pardubice školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Pro žáky 8. třídy byla připravena varianta na úrovni A2, pro žáky 9. ročníku byla připravena varianta na úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (Common European Framework of Reference (CEFR)). více

23.01. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Zbytečné drama s vítězným koncem. Další turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků se konal v sobotu 21. 1. 2017 v Osečné. Hrálo se 1 + 4, odehráli jsme dva zápasy. S Libercem jsme se postupně rozehrávali, abychom v poslední třetině dali výsledku výraznou podobu. S Českým Dubem to bylo drama se šťastným koncem pro nás. více

9.01. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Mnoho chyb znamenalo zbytečnou prohru. Další turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se konal v neděli 8. ledna 2017 v Dolním Bousově. V prvním utkání jsme zcela zbytečně prohráli s Českým Dubem o gól, ve druhém jasně přehráli Benátky. Fotogalerie více

9.01. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

Další turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) elévů se konal v sobotu 7. ledna 2017 v Liberci. Po snadných výhrách ve skupině jsme bez problémů vyhráli ve čtvrtfinále, ale v utkání o postup do finále jsme zbytečně prohráli s Hodkovicemi. Po další výhře jsme tedy skončili třetí. Startovalo osm družstev, hrálo se na dvou hřištích, utkání trvalo 12 minut. více

21.12. SOUTĚŽE: Vánoční florbal

Mgr. Miloslav Ječný

V pondělí 19. 12. a v úterý 20. 12. 2016 se v hale uskutečnil 4. ročník Vánočního turnaje ve florbale. Zúčastnily se ho všechny třídy, přestože byly některé postiženy absencí žáků z důvodu nemocí. Všichni zapojení hráči a hráčky bojovali ze všech sil bez ohledu na to, jak umí s florbalkou a míčkem hrát. Všechna družstva dostala diplom a sladkou odměnu, vítězové i pohár. Hrálo se na hrubý čas. V pondělí jako zapisovatelé pomáhali Šimon, Pánek a Říha, v úterý O. Pilař, Sixtová a Havryljuková. Fotogalerie1, Fotogalerie2 více

11.12. SOUTĚŽE: Florbal kluci

Mgr. Miloslav Ječný

Třetí turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se konal v sobotu 10. 12. 2016 v Českém Dubu. Na rozdíl od předchozího turnaje nastoupili Hercík, Svoboda a Ort, ale pro nemoc chyběli Havlík a Žapka. V sestavě tak byli tři obránci a čtyři útočníci. Všichni odvedli výborný výkon, který znamenal rekordní výhru v předčasně ukončeném prvním utkání a vydřenou výhru ve druhém. více

8.12. SOUTĚŽE: Florbal dívky

Mgr. Miloslav Ječný

Ve čtvrtek 8. 12. 2016 se v hale v Dolním Bousově konalo okresní kolo ve florbalu dívek 6. a 7. tříd. Tým naší školy úspěšně bojoval ve skupině, kde obsadil druhé místo, když získal stejně bodů jako vítěz. V dalších dvou utkáních ale dívkám došly síly a po dvou prohrách tak skončily na 4. místě z osmi zúčastněných škol. více

Stránka 1 z 5  > >>