Nainstalujte si prosím Flash Player

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
Stránka 1 z 5  > >>

28.05. SOUTĚŽE: Malá kopaná

Mgr. Jiří Kužel

Školní sportovní klub ZŠ Bakov nad Jizerou uspořádal pro chlapce 8. a 9. tříd turnaj v malé kopané. Akce se odehrála ve středu 22. 5. 2019 na hřišti s umělým povrchem u ZŠ v Bakově nad Jizerou.

více

14.05. SOUTĚŽE: McDonald´s Cup

Mgr. Jiří Kužel

Okrskové kolo proběhlo ve středu 24. 4. v Bakově nad Jizerou. Tento turnaj je pořádán pro první stupeň, mohou hrát chlapci i dívky ve dvou kategoriích: 1.-3. třída = kategorie A, 4.-5. třída = kategorie B. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích. 

více

14.04. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

Elévové ovládli domácí turnaj. Poslední turnaj elévů Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) se hrál v neděli 14. 4. 2019 v Dolním Bousově. Startovalo pět družstev, hrálo se každý s každým, brankář plus pět hráčů v poli, dvacet minut hrubého času. Družstvo ZŠ Dolní Bousov vyhrálo všechna čtyři utkání a obsadilo první místo. Fotogalerie

více

14.04. SOUTĚŽE: Třetí místo v mezinárodní soutěži

Mgr. Ingrid Mendlíková

I letos jsme zabodovali! Také letos skončila naše škola v mezinárodní internetové soutěži „Lidice pro 21. století“ mezi nejlepšími. Žáci naší školy obsadili třetí místo, mezi základními školami jsme byli druzí. Témata letošních slohových prací byla velmi zajímavá – U nás doma se vypravuje a O mrtvých jen dobře. Součástí soutěže byl také jako každoročně test. Odpovědi na otázky hledaly děti na internetu. Jako ocenění jsme získali vstupenky zdarma až pro 50 žáků do Památníku Lidice se vzdělávacím programem a publikace Památníku Lidice.

více

9.04. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Starší žáci přes problémy se sestavou dvakrát vyhráli. Poslední turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se hrál v sobotu 6. 4. 2019 v Liberci. Už před turnajem bylo jasné, že ZŠ Dolní Bousov obsadí druhé místo. Komplikace byly se sestavou – ve stejný den hráli bousovští žáci fotbal. Na turnaj tak odjíždělo jen devět dívek a kluků, kteří náročnou situaci zvládli a vyhráli oba zápasy. Na druhé utkání měli po fotbale přijet Pilař a Hercíková, ale zranění prvního toto zhatilo.

více

1.04. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Mladší žáci ovládli play off. Florbalová liga volného času (www.flvc.cz) mladších žáků skončila v neděli 31. 3. 2019 turnajem v Aréně Liberec. Na programu bylo play off podle pořadí po předchozích pěti turnajích. ZŠ Dolní Bousov se tedy utkala nejprve s DDM Větrník Liberec, který byl v tabulce čtvrtý. Po jasné výhře nás ve finále čekal SCP Český Dub, který vyřadil Sokol Hodkovice. Také finále jsme jasně ovládli, obhájili postavení z dlouhodobé části a obsadili konečné první místo. Fotogalerie.

více

26.03. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

Elévové skončili na předposledním turnaji druzí. V neděli 24. 3. 2019 se v Hodkovicích konal další turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) elévů. Hned v prvním utkání jsme prohráli s Českým Dubem, další čtyři zápasy jsme vyhráli a skončili na druhém místě. Poslední turnaj elévů se uskuteční v neděli 14. 4. 2019 v Dolním Bousově.

více

6.03. SOUTĚŽE: Florbal 3. - 5. třída

Mgr. Miloslav Ječný

Třetí místo bylo naším maximem. Ve středu 6. 3. 2019 se ve sportovní hale Dolní Bousov konalo okresní kolo ve florbalu kategorie II (3., 4., 5. třída). Startovalo pět škol, Bousov obsadil třetí místo. To bylo maximum, co jsme mohli dosáhnout. Na 6. ZŠ a 5. ZŠ jsme nestačili především fyzicky. Z nejrůznějších důvodů totiž nemohli hrát Koliáš, Vynikal, J. Veselý, Kynčl, Černohorský a Bartko. Ti co nastoupili, se snažili ze všech sil, ale na obě boleslavské školy prostě nestačili. Fotogalerie

více

28.02. SOUTĚŽE: Recitační soutěž

Mgr. Eva Kuželová

V únoru proběhl na naší škole 3. ročník školního kola recitační soutěže žáků 1. stupně. V jednotlivých třídách proběhla předem výběrová kola a ti nejlepší recitátoři z třídního kola postoupili do školního kola. Z každého ročníku byli vybráni 2 – 3 zástupci.

více

27.02. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Vysoká prohra, ale druhé místo zajištěno. Pátý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se konal v neděli 24. 2. 2019 v Českém Dubu. V oslabené sestavě (nemohli Zvěřina, Zmatlík, Račko, Sladký) jsme v prvním zápase vybojovali výhru nad Libercem a zajistili si tak před závěrečným turnajem konečné druhé místo v soutěži. Ve druhém utkání jsme nestačili na Český Dub a utrpěli vysokou porážku.

více

25.02. SOUTĚŽE: Přehazovaná

Mgr. Jiří Kužel

Dne 14. února 2019 se v Mladé Boleslavi v nové městské hale uskutečnilo okresní kolo v přehazované čtvrtých a pátých tříd.

více

20.02. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Mladší žáci vybojovali první místo. Pátý, předposlední turnaj florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků se hrál v neděli 17. 2. 2019 v Hodkovicích. Čekaly nás zápasy s druhým a třetím týmem tabulky. Přes katastrofální začátek proti Liberci jsme zápas dokázali vyhrát a poté jsme rozdrtili Český Dub, kterému jsme nedovolili vstřelit ani gól. Obsadili jsme tak v tabulce první místo s náskokem pěti bodů, když jsme prohráli jen jednou. Závěrečný turnaj se bude hrát formou play off 31. 3. 2019 v Liberci.

více

22.01. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Špatná hra přinesla zbytečnou porážku. Čtvrtý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se konal v sobotu 19. 1. 2019 v Hodkovicích. Hrálo se 1 + 4, což pro nás znamenalo malou výhodu, protože někteří hráči nemohli jet. První zápas se nám nevyvedl a prohráli jsme. Druhý už byl o mnoho lepší.

více

18.12. SOUTĚŽE: Vánoční florbalový turnaj

Mgr. Miloslav Ječný

Pátý ročník vánočního florbalu pokračoval v pondělí 17. 12. 2018. Nejprve se utkali žáci prvních a druhých tříd. Vyhrála 2. A především díky gólům Šimona Kellera. Druhá skončila 1. B, za níž většinu branek vstřelil Ondra Procházka. Pak se střetly třetí a čtvrté třídy. Suverenitu z předchozích let potvrdila 4. B, která dostala jediný gól a dala jich 34. Druhé místo vybojovala 3. B, která v dramatickém utkání porazila 4. A. Fotogalerie

více

18.12. SOUTĚŽE: FLVC

Mgr. Miloslav Ječný

Elévové vybojovali druhé místo. Druhý turnaj elévů Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) se uskutečnil v neděli 16. 12. 2018 v Osečné. Hrálo se na dvou hřištích, brankář plus tři hráči, zápas 15 minut. Odehráli jsme celkem šest zápasů, jeden zbytečně prohráli a skončili na druhém místě. Proti prvnímu turnaji jsme se o jedno místo polepšili.

více

17.12. SOUTĚŽE: Florbal

Mgr. Jiří Kužel

Okrsková kola chlapců a krajské kolo dívek ve florbale. Ve dnech 23.11. a 4.12. proběhla v Mladé Boleslavi okrsková kola starších a mladších chlapců. Konkurence v těchto kategoriích je velká, proto byla také nejprve okrsková kola, ze kterých se postupovalo teprve na okres.

více

14.12. SOUTĚŽE: Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Ingrid Mendlíková

Pro ty, kteří mají v oblibě naši mateřštinu a rádi píší slohové práce, je určená Olympiáda v českém jazyce. Letos se konal už 45. ročník. V naší škole se soutěže zúčastnilo dvacet osm žáků osmé třídy a obou devátých tříd. Slohové téma znělo Co všechno umí světlo. Soutěžící mohli zvolit jakýkoli slohový útvar psaný v próze. Gramatický test byl rozdělen do několika úkolů a podúkolů. Vyhovoval těm soutěžícím, kteří mají bohatou slovní zásobu a cit pro jazyk.

více

13.12. SOUTĚŽE: Vánoční florbalový turnaj

Mgr. Miloslav Ječný

V pondělí 10. 12. 2018 se ve sportovní hale konala první část 5. ročníku Vánočního turnaje ve florbale. Nejprve se střetly páté a šesté třídy, pak ti nejstarší – sedmáci, osmáci a deváťáci. Některé zápasy přinesly jasný průběh a vysoká vítězství, jiné byly dramatické a rozhodovaly drobné chybičky. Fotogalerie

více

12.12. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

O porážce rozhodla vyloučení. Třetí turnaj starších žáků ve Florbalové lize volného času (www.flvc.cz) se hrál v sobotu 9. 12. 2018 v Českém Dubu. První zápas jsme vyhráli, druhý, s Českým Dubem, po několika vyloučeních prohráli.

více

9.12. SOUTĚŽE: Dějepisná olympiáda

Mgr. Ingrid Mendlíková

Téma letošní olympiády „Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace" bylo zajímavé a zaujalo natolik, že se sešlo celkem dvacet soutěžících, aby poměřili své znalosti a dovednosti. Ve středu 21. listopadu jsme prožili pěkné hravé odpoledne. Vydali jsme se totiž na cestu staletími. Fotogalerie

více

3.12. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Mladší žáci doma nezaváhali. Třetí turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků se konal v neděli 2. 12. 2018 v Dolním Bousově. Družstvo ZŠ D. Bousov na domácím hřišti nezaváhalo a dvakrát bez problémů vyhrálo. Fotogalerie

více

21.11. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Přes problémy se sestavou další dvě vítězství. Před druhým turnajem starších žáků ve Florbalové lize volného času, který se konal v neděli 18. 11. 2018 v Benátkách nad Jizerou, nastaly velké problémy se sestavou. Někteří nemohli (L. Zvěřina, Zmatlík), jiní onemocněli (Říha, Buriánek) a další měli ve stejném času fotbalové utkání v Bakově. K prvnímu zápasu jsme proto nastoupili jen se dvěma hráči na střídání. Na druhé utkání přijeli z fotbalu Hercíková a Ondra Pilař. Díky bojovnosti a nasazení jsme oba zápasy vyhráli a po dvou turnajích jsme v tabulce na prvním místě.

více

12.11. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Převaha bez branek rovná se prohra. Přesvědčili se o tom mladší žáci na druhém turnaji florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) v sobotu 10. 11. 2018 v Osečné. Protože na předchozím turnaji jsme hráli tři zápasy, nyní nás čekal jen duel s Českým Dubem.

více

12.11. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

První turnaj elévů ve florbale (www.flvc.cz) se konal v sobotu 3. 11. 2018 v Liberci. Hrálo se na jednom hřišti, 1 + 4, pět družstev. Tým ZŠ Dolní Bousov obsadil třetí místo, když k prvenství mu chyběl v posledním zápase jeden gól.

více

5.11. SOUTĚŽE: Florbal

Mgr. Jiří Kužel

Turnaje florbalu – okresní kola. Všechny turnaje proběhly v městské hale za 5. ZŠ v Mladé Boleslavi. 10. října 2018 proběhlo okresní kolo "O pohár hejtmana Středočeského kraje" určené pro žáky a žákyně prvního stupně.

více

22.10. SOUTĚŽE: Logická olympiáda

Ing. Šárka Švábková

Základního kola Logické olympiády v kategorii A (3.-5. ročník ZŠ) se zúčastnilo 7 žáků. Nejlepším řešitelem z naší školy byl T. Hozák, který byl v celkovém pořadí na 1851.-1933. místě z 11616 řešitelů. V kategorii B (2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) soutěžili 4 žáci a nejlépe se umístil P. Skála (4288.-4516 místo z 17156 řešitelů). Všechny soutěžící chválíme za účast.

22.10. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Florbalová liga volného času (www.flvc.cz) starších žáků začala prvním turnajem v neděli 21. 10. 2018 v Dolním Bousově. Hrálo se 1 + 4, což pro nás byla výhoda – měli jsme sedm hráčů a hráček do pole. Každé z pěti družstev odehrálo dva zápasy. My jsme se střetli s vloni druhým Libercem a třetím Českým Dubem. Oba zápasy jsme vyhrály především díky velké bojovnosti a nasazení všech členů týmu. To výrazně podpořil Jiří Zmatlík, který vstřelil jedenáct gólů z našich devatenácti. Fotogalerie

více

22.10. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

V sobotu 13. 10. 2018 se v Českém Dubu konal první turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků. Odehráli jsme dva zápasy, v prvním jsme se pomalu rozjížděli, ve druhém dlouho nemohli překonat výborného gólmana soupeře.

více

9.10. SOUTĚŽE: Logická olympiáída

Ing. Šárka Švábková

Test základního kola Logické olympiády pro kategorii B: 6. - 9. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií je možné řešit od 8. do 14. 10. 2018. Prosíme, ať si všichni Vaši zaregistrovaní žáci test vyplní.

19.09. SOUTĚŽE: Běh okolo Pískováku

Mgr. Jiří Kužel

Běh okolo Pískováku (7. ročník). 10. a 11. září 2018 proběhla soutěž ve vytrvalostním běhu pro žáky I. stupně. Letošní rok byl však trochu netradiční, protože se neběželo kolem Pískováku, ale kolem čističky odpadních vod (ČOV). Počasí bylo ideální.

více

6.09. SOUTĚŽE: Logická olympiáda

Ing. Šárka Švábková

Do konce září se mohou všichni žáci školy zaregistrovat do nominačního kola celostátní soutěže Logická olympiáda. Více informací o soutěži získáte na stránkách soutěže https://www.logickaolympiada.cz/ nebo u p. uč. Švábkové.

14.05. SOUTĚŽE: Přírodovědný kroužek

Pavla Bartková

11. 5. 2018 se uskutečnilo krajské kolo přírodovědné soutěže Zlatý list v Prachově. I když spadáme pod jiný kraj, než Královéhradecký, pravidla soutěže naši účast umožňují (Do Prachova máme mnohem blíž, než do pražských Hostivic). Fotogalerie

více

14.05. SOUTĚŽE: Turnaj elévů

Mgr. Miloslav Ječný

Poslední turnaj elévů - druhé místo. Florbalová liga volného času (www.flvc.cz) skončila posledním turnajem elévů, který se konal v neděli 13. května 2018 v Liberci. Šest družstev hrálo každé s každým 2 x 10 minut hrubého času. A protože jsme zbytečně prohráli gólem v závěru s Českým Dubem, skončili jsme celkově druzí. Získali jsme stejně bodů jako první Český Dub, ale pro něho hovořila výhra ve vzájemném utkání.

více

9.05. SOUTĚŽE: Školák: Druhé místo v kraji!

Mgr. Ingrid Mendlíková

Náš časopis Školák se letos probojoval až do celostátního kola! Nedávno proběhlo krajské kolo soutěže školních časopisů. V kategorii časopisů vydávaných žáky 2. stupně základních škol jsme obsadili 2. místo. Vyhlášení vítězů proběhlo v pátek 5. května v Praze v budově Vyšší odborné školy publicistiky. Za naši redakci se ho zúčastnily dlouholeté členky Nicole Kačurová, Klára Oudrnická, Kateřina Špytková a Eva Štěpánová. Fotogalerie, Videa

více

9.05. SOUTĚŽE: Úspěšný časopis Školák

Mgr. Ingrid Mendlíková

Sami účastníci soutěže zvolili náš časopis jako nejlepší ze všech! Letos poprvé proběhla i soutěž o volbu nejlepšího časopisu samotnými účastníky soutěže. Každý redaktor dostal po příchodu zelený nalepovací bod. Měl ho umístit na časopis, který se mu po všech stránkách líbí nejvíc. Bousovský Školák dostal k naší veliké radosti bodů ze všech nejvíc.

více

9.05. SOUTĚŽE: McDonald´s Cup

Mgr. Jiří Kužel

Okrskové a okresní kolo fotbalu pro kluky a holky z prvního stupně základních škol proběhlo v Bakově nad Jizerou a v Mladé Boleslavi.

více

4.05. SOUTĚŽE: Biologická olympiáda

Mgr. Lukáš Sedláček

Naše škola se zúčastnila soutěže Biologická olympiáda, která se uskutečnila v měsíci dubnu. Žáci se umístili na předních pozicích. Nejlepším řešitelem byl žák z osmé třídy. V okresním kole obsadil krásné čtvrté místo. Gratulujeme všem řešitelům. 

23.04. SOUTĚŽE: Florbal druháci

Mgr. Miloslav Ječný

První třetina byla hrozná. V pátek 20. 4. 2018 se v bousovské sportovní hale utkali ve florbalovém zápase naši druháci (plus dva prvňáci) s vrstevníky ze sobotecké školy. Hrálo se 3 x 20 minut hrubého času, na malém hřišti brankář + tři hráči v poli. Fotogalerie

více

15.04. SOUTĚŽE: Florbal elévové

Mgr. Miloslav Ječný

Elévové nezvládli nájezdy a skončili druzí. Další turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) elévů se hrál v neděli 15. 4. 2018 v Dolním Bousově. V týdnu účast odvolaly Hodkovice, hrály tedy čtyři týmy (1 + 5) každý s každým 2 x 10 minut čistého času. Bousovští elévové nezvládli hned první zápas s Osečnou. Po remíze 5:5 jsme neuspěli v nájezdech. Fotogalerie

více

6.04. SOUTĚŽE: Pangea 2018

Mgr. Jaroslava Konývková

V únoru letošního roku proběhlo další kolo mezinárodní matematické soutěže Pangea. Soutěže se účastnili všichni žáci, kteří byli 15. února ve škole. Vyhodnocení soutěže probíhá po jednotlivých ročnících, nejlepší řešitelé mohli získat body v rozmezí od 71 do 84. Ve všech kategoriích nebyl počet bodů stejný. Do finálového kola jsme nepostoupili, máme před sebou výzvu pro příští rok.

více

27.03. SOUTĚŽE: Vybíjená

Mgr. Jiří Kužel

V úterý 20. března se v Mladé Boleslavi na 8. ZŠ konalo okresní kolo ve vybíjené dívek II. kategorie (3. – 5. ročník ZŠ).

více

26.03. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Starší žáci obhájili florbalové prvenství. Poslední turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se hrál v sobotu 24. 3. 2018 v Liberci. Ranní komplikace s příjezdem a parkováním jsme zvládli (hrál se hokej, byly tam trhy...), ale první zápas jsme nezvládli a prohráli. To jsme ale už věděli, že jsme celkovými vítězi, protože v prvním utkání Liberec nečekaně prohrál s Českým Dubem a v tabulce nás již nemohl předstihnout. Fotogalerie.

více

19.02. SOUTĚŽE: Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Ingrid Mendlíková

29. ledna 2018 se v Mladé Boleslavi konalo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentovala vítězka školního kola Nicole Kačurová z 9. třídy. Ve veliké konkurenci žáků základních a středních škol obsadila krásné páté místo. Nicole gratulujeme a děkujeme jí za reprezentaci naší školy.

více

18.02. SOUTĚŽE: Florbal starší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Důležitá výhra k celkovému prvenství. Předposlední turnaj starších žáků ve florbale (www.flvc.cz) se konal v neděli 18. 2. 2018 v Osečné. Protože účast odřeklo družstvo Hodkovic, byly na pořadu jen tři zápasy. My jsme hráli pouze s Libercem. A utkání to bylo důležité – my i Liberec jsme měli po jedné porážce a vítěz by udělal důležitý krok k celkovému prvenství v soutěži. Zápas jsme zvládli, vyhráli a nakročili jsme k obhajobě loňského prvenství v soutěži.

více

12.02. SOUTĚŽE: Florbal mladší žáci

Mgr. Miloslav Ječný

Porazili jsme chřipku i soupeře. Pátý, předposlední turnaj mladších žáků ve florbale (www.flvc.cz) se konal v sobotu 10. 2. 2018 v Českém Dubu. Z různých důvodů (nejčastěji chřipka) chybělo mnoho hráčů – L. Zvěřina, Rejzek, Grunt, Yotov, Skála, Kuntoš, Sladký. Příležitost proto dostali dva hráči z kategorie elévů (D. Zvěřina, Kryštofek). Přesto jsme dokázali oba zápasy vyhrát a udrželi jsme tak šanci na celkové první místo. Na posledním turnaji v Liberci (neděle 18. 3.) se o prvenství utkáme s Českým Dubem. Zatím vedeme o dva body, takže nesmíme prohrát. Druhé místo už máme jisté.

více

23.01. SOUTĚŽE: FLVC

Mgr. Miloslav Ječný

Starší žáky držela střelba a Šimon. Čtvrtý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) starších žáků se hrál v neděli 21. 1. 2017 v Českém Dubu. V obou utkáních jsme na rozdíl od soupeřů ukázali vysokou produktivitu. V kritických chvílích jsme dokázali udržet míček na svých holích a v brance jsme měli skvělého Vojtu Šimona.

více

23.01. SOUTĚŽE: Florbal elévů

Mgr. Miloslav Ječný

Florbaloví elévové vyhráli další turnaj. Další turnaj elévů se konal v sobotu 20. 1. 2017 v Českém Dubu. Čekalo nás pět zápasů, z nichž čtyři byly velmi vyrovnané, ale soupeře jsme vždy dokázali zdolat. Výraznou oporou byl brankář Vojta Karn, který nás v rozhodujících chvílích dokázal podržet.

více

14.01. SOUTĚŽE: FLVČ

Mgr. Miloslav Ječný

Čtvrtý turnaj Florbalové ligy volného času (www.flvc.cz) mladších žáků se hrál v neděli 14. 1. 2018 v Dolním Bousově. První utkání s Libercem se hrálo za naší neustále převahy a skončilo před koncem po dosažení rozdílu patnácti branek. Druhý zápas s Českým Dubem byl obrovské drama, které skončilo remízou, a podruhé jsme zvítězili nad tímto soupeřem na nájezdy. Zápasy se hrály 3 x 10 minut čistého času. V našem týmu nastoupili tři kluci ze Sobotky. Fotogalerie.

více

20.12. SOUTĚŽE: Vánoční turnaj ve florbale

Mgr. Miloslav Ječný

Kvalitní zápasy nabídl 4. ročník Vánočního florbalového turnaje, který se konal od pondělí 18. do středy 20. prosince 2017. Většina zápasů byla vyrovnaných, některé skončily vysokým vítězstvím favoritů. V kategorii 1., 2. třídy vyhrála jasně 2. B (t. u. Ječná), když dostala jediný gól. Kategorii 3., 4. třídy suverénně vyhrála 3. B (t. u. Procházková), která ve třech zápasech nastřílela 37 branek. Fotogalerie

více

18.12. SOUTĚŽE: Dějepisná olympiáda

Mgr. Ingrid Mendlíková

Milovníci historie se sešli v pátek 15. prosince, aby si užili odpoledne věnované dějepisu. Letošní téma  "To byla první republika aneb Československo v letech 1918 - 1938" je velmi zajímavé, ale také rozsáhlé a náročné. Žáci osmých tříd se s tímto tématem v hodinách dějepisu ještě nesetkali, deváťáci sice ano, ale spoustu informací si museli sami vyhledat. Součástí testu je práce se slepou mapou, s grafy, s obrázky a spousta dalších velmi náročných úkolů. Fotogalerie

více

Stránka 1 z 5  > >>