4.B na minigolfu
Na závěr školního roku se žáci třídy 4.B vydali na svůj poslední společný výlet. Cílem byl minigolf v nedalekém Oseku, kam jsme za krásného počasí došli pěšky.
Už samotná cesta byla příjemnou součástí našeho výletu a děti ji zvládly s dobrou náladou.
Po příchodu na minigolfové hřiště dostaly děti hole, míčky a pustily se s nadšením do hry. Některé jamky byly jednoduché, jiné vyžadovaly více trpělivosti a přesnosti, ale o zábavu rozhodně nebyla nouze. Děti si navzájem fandily a užívaly si společně strávený čas.
Vzhledem k teplému počasí si mohly během výletu zakoupit také občerstvení. Největší oblibě se těšily především nanuky, které přišly vhod k příjemnému ochlazení.
Celý den se velmi vydařil a děti si jej užily naplno. Tento výlet byl krásnou tečkou za školním rokem plným práce, nových poznatků i společných zážitků. Domů jsme se vraceli s úsměvem na tváři a s mnoha hezkými vzpomínkami. Určitě jsme tu nebyli naposledy.
Přejeme dětem krásné prázdniny plné sluníčka a zážitků. 🌞🍦⛳
https://eu.zonerama.com/skolabousov/Album/15651852



