Školní výlet 8.B – Bakov nad Jizerou
Náš školní výlet byl velmi bohatý na všechny možné zážitky. Zažili jsme fajn výlety po Českém ráji, ale rozhodně jsme se suchou nohou domů nevrátili, protože s výjimkou prvního dne byly suché chvilky vzácné. Taky jsme mohli strávit spoustu volného času v kempu. Hodně lidí hrálo volejbal, my ping-pong. Fajn taky bylo skákat po kluzké trampolíně. Přestože součástí našeho výletu byly i různé nezdary jako zlomená ruka paní asistentky, podivná individua v kempu a spousta deště, výlet byl fajn a plný super chvil. Anet K.
Nejlepší bylo, jak jsme skákali na nafukovací trampolíně a při tom pršelo. A potomo Viky byla nachlazená. Nejlepší výlet byl na Drábkách. Viky, Lenka
Byli jsme na čtyřdeňáku. Výlet se mi moc líbil, ve volném čase jsme si pinkali volejbal nebo fotbal, také jsme si povídali a uživali krásných dnů se třídou. Navštívili jsme Krásnou vyhlídku, kopce Babu a Dědka a Valečov. Výlet hodnotím velmi pozitivně. Zažili jsme zde totiž spoustu věcí, na které jen tak nezapomeneme. Honza a Matěj S.
Nejlepší den byl za mě druhý, protože jsme šli na Krásnou vyhlídku, Valečov a zpět do Mnichova Hradiště a do kempu. Bylo to nejhezčí místo z celého výletu. Dominik
Nejlepší byl první den. Byli jsme na vrchu Baba. Před tím jsme šli k restauraci U Letadla. Po cestě z vrchu Baba jsme museli projít džunglí, abychom se dostali do kempu. Jaromír
První den jsme šli k letadlu u dálnice. Tam jsme si dali občerstvení a šli dál. Od letadla jsme došli k bývalé sopce Baba. Tu jsme celou prozkoumali. Cestou zpátky jsme šli kolem studánky, která byla uzavřená. Vendelín



